Каталог сайтів

П'ятниця, 09.06.2023, 22:38
Вітаю Вас Гість | країна - US | RSS
Цитата:
132. Hи в чем нет твоей вины.
Головна Каталог сайтівРеєстраціяВхід
Пошук на сайті
Форма авторизації
Меню сайту

Статистика системи

Онлайн усього: 18
Гостей: 18
Користувачів: 0

Завітали сьогодні: Админ, Lover
Статистика
Матеріали сайту
Наразі на порталі розміщено: Comments: 8
Картинки: 11
Новини: 1
Файли: 8
Статей: 187
Сайтів: 696
Оголошень: 2470
Держстандартів: 76
Гостьових записів: 747

Найбільш уживані теги:
лак (63)
ДВП (55)
Головна » Каталог сайтів » Интернет » Навигация

У категорії сайтів: 8
Показано сайтів: 1-8

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

       Відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - ЄДР) надаються відповідно до статті 20Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" із змінами, внесеними відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)".

Виписка та довідка - це документи, які містять інформацію не більше ніж по одній юридичній особі або фізичній особі-підприємцю.

В зв’язку з цим в них використовується точний пошук за комбінацією критеріїв - одночасно за кодом ЄДРПОУ та найменуванням, або за індивідуальним податковим номером та ПІБ. 

Беручи до уваги вищезазначене:
 • При пошуку юридичної особи необхідно вказати код ЄДРПОУ та правильно внести найменування, а саме - обрати організаційно-правову форму та внести назву юридичної особи так, як вона зазначена в реєстрі державним реєстраторам.
 • При пошуку фізичної особи-підприємця необхідно вказати реєстраційний номер облікової картки платника податків (або паспорті дані, для осіб що за релігійними переконаннями відмовились від отримання номеру) та внести окремо прізвище та окремо ім’я і по батькові так, як воно зазначено у Реєстрі.

Для того, щоб виписка та довідка будувалась без помилок рекомендується спочатку виконати безкоштовний пошук та скопіювати назву підприємства або ПІБ фізичної особи-підприємця з результатів пошуку. Зверніть увагу, що для юридичної особи найменування складається з організаційно-правової форми та назви, які вносяться в окремі поля.

Маркетинг и исследования рынков | Переходов: 1372 | Добавил: МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ | Дата: 01.07.2015

Українська незалежна тв-корпорація, телеканал "Інтер"

"Інтер" - загальнонаціональний телеканал. В українському ефірі він з'явився 20 жовтня 1996 року. Відтоді він є незмінним лідером вітчизняного телебачення, завдяки чіткому дотриманню концепції сімейного каналу, що враховує потреби всіх соціальних і вікових груп населення.

Голова правління телеканалу "Інтер" - Ярослав Порохняк

Окрім телеканалу "Інтер" до U.A. Inter Media Group входять також канали НТН, К1, К2, "Ентер", "Ентер-Фільм", "Мега".

Навигация | Переходов: 1387 | Добавил: Дошка оголошень | Дата: 07.01.2011

Ви можете використовувати iнформацiю для власних (некомерцiйних) потреб, тобто особисто або через iнших осiб не можете використовувати  отриману на цьому сайтi iнформацiю повнiстю або частково, якщо таке використання прямо чи опосередковано спрямоване на отримання прибутку.

Якщо ви зацiкавленi у використаннi iнформацiї з iншою метою, умови використання обов'язково слiд узгодити з уповноваженим представником Укртелекому, надiславши запит електронною поштою.

Користуючись цим сайтом та iнформацiєю, Ви не маєте права:

 • надсилати або пересилати файли, що мiстять вiруси;
 • надсилати або пересилати будь-якi повiдомлення, файли або програми, використання яких порушує права третiх осiб;
 • надсилати на адреси електронної пошти, якi вказанi на сайтi, несанкцiонованi поштовi повiдомлення рекламного характеру.

Порушення умов користування цим сайтом, враховуючи, але не обмежуючись неправомiрним використанням iнформацiї, переслiдуватиметься згiдно з чинним законодавством України, враховуючи висунення вимог щодо компенсацiї матерiальних збиткiв та моральної шкоди. ВАТ "Укртелеком" зберiгає за собою право змiнювати цi правила.

Навигация | Переходов: 1173 | Добавил: Дошка оголошень | Дата: 07.01.2011

В России создан портал, аналогичный проекту Google Maps. Основное его отличие от зарубежного аналога заключается в том, что информация об объектах на нем обновляется ежедневно, в то время, как в Google Maps она может оставаться неизменной в течение нескольких лет. Однако за снимки в высоком разрешении пользователям придется платить от 10 копеек до 150 рублей. Бесплатный доступ предоставляется только государственным российским компаниям.

Портал пока размещен на домене с не очень звучным названием: geoportal.ntsomz.ru, однако со временем для него будет найдено более интересное доменное имя. Кроме того, для него будет заведено доменное имя в зоне .РФ.

В данный момент портал работает с перебоями, что создатели объясняют слишком большим наплывом посетителей. В ближайшее время разработчики попытаются эту проблему устранить. О том, что у них намерения вполне серьезные, говорят сразу несколько фактов.

Во-первых, портал был создан корпорацией «Российские космические системы» и НИИ точных приборов. Работы осуществлялись в рамках научно-исследовательской работы и «потянули» на сумму, превышающую 10 миллионов рублей.

Во-вторых, в проекте задействованы сразу несколько спутников, которые будут передавать обновленные данные в проект. Кроме ряда зарубежных космических летательных аппаратов, в проекте задействованы спутники «Океан-О», «Ресурс-ДК1», «Монитор-Э», «Ресурс-О» и «Метеор-М1». Часть информации о поверхности Земли были приобретены у американского космического агентства NASA.

Разработчики предполагают, что желающих платить за такого рода информацию будет более, чем достаточно. Уже предусмотрены возможности предоставления подобных услуг и для физических, и для юридических лиц. Платными будут только снимки с разрешением от 100 м/дюйм. Остальная информация будет бесплатной, как и у Google Maps, разве что только более свежей и актуальной.

На портале реализован каталог единого банка данных дистанционного зондирования Земли. Им смогут воспользоваться и российские, и зарубежные пользователи.
Судя по текущим перебоям в работе сайта, связанным с повышенным наплывом посетителей, можно предположить, что ресурс будет пользоваться популярностью у посетителей. Тем более, что аналога ему в мире пока не существует.
Навигация | Переходов: 1172 | Добавил: Дошка оголошень | Дата: 26.12.2010

UA_region.info
Информационное агентство DATABASES Lab. является одним из лидеров рынка информационных услуг в Украине.

Мы успешно работаем с коммерческими базами данных с 1999 года.

За это время нам удалось сформировать профессиональную команду, эффективно выполняющую любые задачи по сбору, поиску, структуризации, обработке и распространению баз данных и электронных каталогов любого уровня сложности.

Наши специалисты обеспечивают актуальной информацией тот уровень корпоративной иерархии, на котором принимаются реальные решения. 90% наших клиентов — руководители высшего и среднего звена украинских предприятий и государственных учреждений.

Несмотря на то, что мы территориально находимся в городе Львове, нас нельзя назвать исключительно региональной структурой.

Используемые нашим агентством маркетинговые инструменты, а также крупная партнерская сеть позволяют нам успешно работать по всей Украине.

Наш стратегический партнер — киевская информационно-издательская компания Каре.

Совместно с компаниями «Каре» и «Интехфорвард» мы представляем торговые марки POSHUK® и Бизнес-Гид™.


Свяжитесь с нами для получения более детальной информации.


Телефоны:   (097) 289-18-61 (Киевстар)
                   (032) 225-81-10 (прямой львовский номер)

Электронная почта: info@ua-region.info , admin@ua-region.info

Skype: superdlab

Почтовый адрес: 79011, г. Львов, А/я 1005

Банковские реквизиты:

Физическое лицо — предприниматель: Длабик Александр Адальбертович
Код по ЕГРПОУ: 2623114752
Р/c: 26003053806037 в ЗГРУ «ПриватБанк»
МФО: 325321 
 
База може бути використана під час пошуку втрачених рідних, близьких та однакласників.
http://www.nomer.orgБесплатное в Интернете | Переходов: 1177 | Добавил: Админ | Дата: 12.11.2010

Интернет-холдинг «ОБОЗ.ua» был создан в январе 2007 года и объединил все интернет-проекты компании.


Генеральный директор – Александр Розвадовский

E-mail: info@obozrevatel.com

Редактор веб-конференций - Лиса Павлова

E-mail: pavlova@obozrevatel.com

По воросам рекламы обращаться:
E-mail: adv@obozrevatel.com

obozrevatelua@bigmir.net

Адрес:

Киев, Украина, 01054 ул. Дмитриевская, 44а

+38 (044) 585 46 20

Бесплатное в Интернете | Переходов: 1119 | Добавил: Обоз.ua | Дата: 04.02.2010

«Рамблер Интернет Холдинг»

«Рамблер» — первая поисковая система русскоязычного сегмента сети Интернет, созданная в 1996 году разработчиками из подмосковного Пущино. Со временем, добавив поисковые, почтовые и другие сервисы, из локальной городской сети «Рамблер» стал одним из лидеров по предоставлению медиа- и интернет-услуг русскоязычной аудитории Интернета во всем мире.

«Рамблер» сегодня — это портал, предоставляющий пользователям разнообразные качественные сервисы в сфере навигации, коммуникаций, медиа и развлечений в Интернете. В 2009 году «Рамблер» стал обладателем «Премии Рунета» в номинации «Культура и массовые коммуникации».


Контактная информация
Адрес:
Россия, 115280, Москва,
Ленинская Слобода, 19, БЦ «Омега-Плаза».
Тел.: +7 (495) 989-29-09 (многоканальный)
Бесплатное в Интернете | Переходов: 1086 | Добавил: ООО «Рамблер Интернет Холдинг» | Дата: 16.12.2009

Ваш профіль
Гість


Група:
Гості
Час:22:38

Логін: Гість
ID: 0
Ти на сайті: -й день
Профіль
Список користувачів
Редагувати інформацію
Відправити ОП
Читати ОП ()


Наші партнери
 • Створити власний сайт
 • Світ розваг
 • Кращі сайти Рунета
 • Кулінарні рецепти
 • Доска объявлений
 • Сайт дошки оголошень
 • Дошка об'яв
 • метрика сайта
 • Дошка оголошень
 • Дошка оголошень
 • Дошка оголошень
 • Дошка оголошень
 • Репостинг
  132. Hи в чем нет твоей вины.
  Дошка оголошень © 2009-2023