Каталог сайтів

Вівторок, 25.06.2024, 18:16
Вітаю Вас Гість | країна - US | RSS
Цитата:
138. Если враг застал тебя врасплох, и ты еще жив - он в твоих руках.
Головна Каталог сайтівРеєстраціяВхід
Пошук на сайті
Форма авторизації
Меню сайту

Статистика системи

Онлайн усього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Завітали сьогодні: Админ, Сергей9226
Матеріали сайту
Найбільш уживані теги:
лак (63)
ДВП (55)
Головна » Каталог сайтів » Медицина и здоровье

Ветеринария [0] Домашний доктор [2]
Организация здравоохранения [0] Медицина и Интернет [2]
Медицинские издательства [0] Ресурсы для специалистов [1]
Медицинские организации и учреждения [5] Специализированная медицинская помощь [4]
Медицинские приборы, техника и технологии [3] Традиционная медицина [0]
Медицинские услуги [5] Фармацевтика [0]

У розділі сайтів: 22
Показано сайтів: 1-20
Сторінки: 1 2 »

Стоматологічна клініка "Діадент" пропонує різноманітні послуги для поліпшення вашої посмішки та догляду за здоров'ям зубів. Ми готові надати консультацію стоматолога та провести обстеження для розробки найкращого плану лікування. Наші фахівці професійно лікують карієс та зубні канали. У нашій клініці використовується сучасне обладнання, включаючи рентген та комп'ютерну томографію зубів для точної діагностики. Ми здійснюємо видалення зубів мудрості, проводимо ортодонтичні корекції за допомогою різних видів брекетів, включаючи лінгвальні та сапфірові. Спеціалісти з ортопедії виготовляють протези різних видів, включаючи металокерамічні, металеві мостоподібні, цирконієві та інші. Ми також спеціалізуємося на стоматологічному обслуговуванні дітей, включаючи лікування карієсу, видалення молочних зубів, протезування та відновлення. Наша клініка працює з використанням сучасного обладнання і завжди готова допомогти вам дбати про здоров'я та красу вашої посмішки.
Медицинские услуги | Переходов: 47 | Добавил: Володимир | Дата: 04.03.2024

Діяльність компанії «Медтехнології» спрямована на забезпечення лікувальних закладів, лікарського персоналу та населення виробами медичного призначення. Ми чудово знаємо потреби ринку, тому на сайті інтернет-магазину знаходяться актуальні пропозиції щодо купівлі товарів, які справді роблять людей здоровими. Менеджери компанії забезпечують поповнення складських запасів продукцією від провідних профільних заводів. Гарантія якості є нашою головною перевагою. Увага приділяється кожному клієнту. Для кваліфікованого медичного персоналу компанія Медтехнології має у своєму електронному каталозі кілька розділів. Насамперед, це спеціальне обладнання та інструмент. Гінеколог, нейрохірург, офтальмолог, уролог, стоматолог та лікарі інших напрямів знайдуть тут все необхідне обладнання та інструмент для допомоги пацієнтам.
Медицинские приборы, техника и технологии | Переходов: 72 | Добавил: Медтехнології | Дата: 13.10.2023

Medznat – це провідний медичний портал, який надає лікарям та медичним фахівцям доступ до бази знань про сучасну медицину. Тут ви знайдете безліч оглядів останніх медичних досліджень, клінічних рекомендацій, нових методів діагностики та лікування, відео лекції, записи конференцій та багато іншої корисної інформації. Наш портал забезпечує надійне джерело інформації для вашого професійного зростання.
Ресурсы для специалистов | Переходов: 99 | Добавил: Medznat | Дата: 09.10.2023

Вже понад 25 років стоматологи звертаються до нас за допомогою при підборі обладнання для оснащення своїх клінік, консультацій щодо функціонування існуючого обладнання. Нам важливо, щоб технічне оснащення та подальша сервісна підтримка обладнання, яке ми поставляємо, давали нашим клієнтам впевненість у зробленому виборі та сприяли розвитку вашої практики.
Медицинские приборы, техника и технологии | Переходов: 87 | Добавил: Представник | Дата: 11.05.2023

Сучасна стоматологія Люмі-Дент Професійні київські стоматологічні клініки «Люмідент» розташовані на масивах Оболонь, Позняки, Солом'янка. Мережа клінік в Києві Люмідент є найбільшою на Правому та Лівому берегах і входить в трійку найкрупніших стоматологічних приватних установ – має в складі 23 лікарських кабінета, включаючи 6 хірургічних відділень. Адрес м. Київ, Позняки Осокорки, вул. Анни Ахматової 14-А м. Київ, Оболонь, проспект Героїв Сталінграда 24-А м. Київ, Солом'янка, вул. Левка Мацієвича 2/4 Телефон (044) 383 22 88 ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ 38 (097) 765 22 88 38 (093) 765 22 88 38 (050) 765 22 88 0 800 75 22 88 (Всі дзвінки безкоштовні) График работы 8:00 - 21:00 Почта info@lumident.kiev.ua
Специализированная медицинская помощь | Переходов: 126 | Добавил: lumident | Дата: 05.07.2022

Ангіолайт – це сучасна приватна медична клініка у Вінниці, основною діяльністю якої є діагностика та лікування хвороб судин, зокрема варикозного розширення вен. Для цього в медичному центрі використовують сучасні методи або їх комбінації, причому для кожного пацієнта вони підбираються індивідуально з урахуванням його стану та особливостей кровообігу. Команда клініки складається з досвідчених флебологів, хірургів та узістів. Завдяки апробованим новітнім технологіям та досвіду наших лікарів у більшості випадків лікування відбувається амбулаторно (без госпіталізації), без наркозу та розрізів. Після проведення операцій пацієнт одразу встає на ноги. Медичний центр «Ангіолайт» – лікуйтеся у професіоналів!

Павел Сапего - Психосоматика и психотерапия гинекологических, эндокринных, нервных расстройств у женщин. Врач психотерапевт, остеопат с 20 летним опытом работы. Автор оздоровительных курсов, тренингов, методик восстановления женского здоровья. Часто ко мне обращаются женщины, когда лечение в клинике им не помогло.
Специализированная медицинская помощь | Переходов: 173 | Добавил: Павел Сапего | Дата: 18.08.2021

Профессиональное AV (аудио, видео) оборудования. Весь ассортимент, который мы предлагаем отличного качества. В нашем интернет-магазине можно осуществить покупку, и при этом получить гарантию на товар. Так же при заказе от 5000грн доставка по Киеву у нас абсолютно бесплатно. Еще возможном возвращении или обмен с условиями можете ознакомиться на сайте.
Медицина и Интернет | Переходов: 260 | Добавил: AVExpert | Дата: 09.09.2020

Я - практикуючий психолог. Понад 15 років я займаюся цією потрібною і корисною наукою. Психологічну освіту я отримала в НПУ ім. М.П. Драгоманова, закінчивши університет з відзнакою. Після 5 років професійної діяльності - отримала вищу категорію психолога. І я не зупиняюся на своїй освіті: додатково пройшла курси з предметів: «Практична психологія», «Дитяча психологія», «Конфліктологія». На даний момент вивчаю когнітивну і трансперсональну психологію.

Медицинские услуги | Переходов: 377 | Добавил: Тетьяна | Дата: 23.03.2021

"Клініка репродуктивної медицини «Надія Одеса» готова допомогти людям знайти щастя за допомогою сучасних методів допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) і допологової діагностики. Ми робимо ставку на інноваційні прогресивні технології, забезпечення максимальної ефективності процедур і, що найважливіше, індивідуальний підхід. Крім досвідчених і талановитих репродуктологів, в нашій клініці працюють лікарі-ембріологи і генетики, акушери-гінекологи, медсестри і адміністративний персонал. Основні напрямки роботи та послуги «Надія Одеса»: - Допоміжні репродуктивні програми і технології; - Діагностичні процедури; - УЗД; - Консультації; - Гінекологічні захворювання; - Чоловіче і жіноче безпліддя; - Індивідуальне ведення вагітності; - Підготовка до вагітності і планування сім'ї."

Медицинские организации и учреждения | Переходов: 762 | Добавил: Надія Одеса | Дата: 16.08.2019

Создание стабильно-развивающейся медицинской группы компаний ADONIS семьей Гириных, которая возглавляет, ведет и развивает медицинский бизнес в Украине на протяжении 20 лет, начав с 2 кабинетов амбулатории и расширив компанию до 8 филиалов (на сегодняшний день). Наша цель: Предоставление комплексных медицинских услуг для каждого члена семьи независимо от возраста и пола путем привлечения к сотрудничеству высококвалифицированных медицинских специалистов и организации стандартизированного медицинского сервиса. Видение: Повышение качества жизни пациентов за счет сохранения и укрепления их здоровья. 

Киев, Днепровская наб., 26-К

Медицинские организации и учреждения | Переходов: 560 | Добавил: Гирина О.Н. +38067-220-36-03 | Дата: 18.06.2019

Наше представительство в интернете - это целый полноценный, многофункциональный сервис, который поможет вам купить всех видов справки недорого, легально, чеки. Мы работаем как в Казани, так и по области, поэтому, где бы вы не находились, позвонив нам, вы получите исчерпывающую информацию, о том, как купить (заказать) справку любого образца для работы, учебы, медсправку именно в вашем городе. Мы поможем вам избежать многочисленных очередей в больнице, других инстанциях, возмем на себя все бюрократические нюансы, а вам останется только получить новый документ оформленный задним числом или чеки, встретившись с нашим курьером.
Каждый, кто обратился в нашу компанию, может легко оформить больничный, выписку из истории болезни, медсправку в Казани и прочие виды документации. Мы сотрудничаем с поликлиниками, диагностическими центрами, частными докторами, поэтому предлагаем только оригинальные документы.
Медицинские услуги | Переходов: 561 | Добавил: Иван | Дата: 24.03.2018

На нашому сайті Енциклопедія лікарських рослин Ви знайдете детальну інформацію про лікарські рослини, їх склад, застосування в офіційній та народній медицині, поширення, збирання, зберігання та використання. Також знайдете безліч рецептів лікування травами та зможете залишити свій рецепт в гостьовій книзі. Однак хочемо застерегти, що до лікування рослинами слід ставитись відповідально, бо серед них є отруйні та сильнодіючі, тому бажано перш ніж лікуватись, порадитись з зпеціалістом із фітотерапії.
Домашний доктор | Переходов: 783 | Добавил: wasyl | Дата: 25.01.2018

Команда АlfaSPA предлагает услуги по комплексной разработке и сопровождению предприятий индустрии красоты и здоровья, включая салоны красоты, SPA & Wellness объекты, медицинские учреждения. Полный цикл услуг компании предусматривает профессиональную разработку концепции и бизнес модели, технологическое-, дизайн- и архитектурное проектирование, поставку оборудования и пуско-наладочные работы, сервисное гарантийное и после гарантийное обслуживание, подбор, тестирование и обучение персонала, поставку расходных средств, сопровождение и управление предприятиями. Мы создаем проекты любой сложности и любого масштаба. Наш сайт https://alfaspa.ua ознакомит Вас с нашими услугами. Команда АlfaSPA - это высококвалифицированные профессионалы. Менеджмент компании и ключевые сотрудники имеют научные степени в области медицины. Персонал регулярно проходит обучение в США и Европе. Сотрудники имеют высокую квалификацию и большой опыт работы с проектами любого уровня. Мы можем быть полезными на любом этапе Вашего бизнеса. Мечтайте и воплощайте с нами!
Медицинские приборы, техника и технологии | Переходов: 573 | Добавил: Альфа СПА | Дата: 12.01.2018

Деятельность фонда направлена на оказание бесплатной профессиональной психологической помощи в период смерти младенца или выкидыша на поздних сроках беременности. Отправной точкой для создания фонда помощи родителям “Свет в руках” стал день, когда я в родах потеряла своего сына. Мой сын родился мертвым.
Специализированная медицинская помощь | Переходов: 1064 | Добавил: Александра Фешина | Дата: 04.05.2017

Имплантация зубов, или третья замена Современное протезирование в стоматологии - все виды и способы. Зубная лаборатория. Высококвалифицированный персонал, поможет вам приобрести красивую улыбку.
Медицинские услуги | Переходов: 646 | Добавил: Лилия | Дата: 24.10.2016

Наша клиника проводит широкий спектр операций по совершенствованию кожи, лица и тела: ринопластика, блефаропластика, увеличение и подтяжка груди, абдоминопластика и еще более 10 видов операций. Смотрите весь спектр услуг, цены, отзывы и записывайтесь на консультацию на нашем сайте. Услуги клиники «Виднова» – это качественная забота о вашем здоровье, красоте и молодости!
Медицинские организации и учреждения | Переходов: 834 | Добавил: Поданенко Анна | Дата: 04.10.2015

Стоматологическая клиника"32" была открыта в 2009 году, и новый филиал "32" - в 2014 году. Наша клиника предлагает следующие услуги: 1. Безболезненное лечение зубов; 2. Удаление зубов любой сложности; 3. Все виды протезирования; 4. Отбеливание; 5. Исправление прикуса; 6. Имплантация.
Медицинские организации и учреждения | Переходов: 655 | Добавил: Петя | Дата: 26.08.2015

В современной пластической хирургии абдоминопластика является одной из наиболее сложных и востребованных процедур. Но и эстетический эффект, которого можно достичь при помощи этой операции, весьма значителен. Показаниями к проведению пластики живота являются: • наличие послеоперационных рубцов или шрамов; • значительный птоз передней стенки живота; • серьезное растяжение мышц живота; • наличие «фартука», состоящего из кожи и подкожной клетчатки, который невозможно удалить другими методами; • расхождение прямых мышц живота; • невозможность выполнения липосакции.
Медицинские услуги | Переходов: 963 | Добавил: Максим | Дата: 12.07.2014

спеціалізований сайт, присвячений хірургічній стоматології, щелепно-лицевій хірургії та імплантації зубів

Медицина и Интернет | Переходов: 2094 | Добавил: Олександр | Дата: 24.03.2014

1-20 21-22
Ваш профіль
Гість


Група:
Гості
Час:18:16

Логін: Гість
ID: 0
Ти на сайті: -й день
Профіль
Список користувачів
Редагувати інформацію
Відправити ОП
Читати ОП ()


Наші партнери
 • Створити власний сайт
 • Світ розваг
 • Кращі сайти Рунета
 • Кулінарні рецепти
 • Дошка об'яв
 • Дошка оголошень
 • Дошка оголошень
 • Морепродукти для кухні
 • Web-магазин антиквару
 • 138. Если враг застал тебя врасплох, и ты еще жив - он в твоих руках.
  Дошка оголошень © 2009-2024