Дошка оголошень

Вівторок, 16.07.2024, 11:53
Вітаю Вас Гість | країна - US | RSS
Цитата:
213. Гора не кажется неприступной, если смотреть с ее вершины.
Головна Дошка оголошеньРеєстраціяВхід
Пошук на сайті
Форма авторизації
Меню сайту

Статистика системи

Онлайн усього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Завітали сьогодні:
Матеріали сайту
Найбільш уживані теги:
лак (63)
ДВП (55)
Головна » Дошка оголошень » Послуги у різних сферах » Образования

У категорії оголошень: 45
Показано оголошень: 1-30
Сторінки: 1 2 »


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Завантаженням · Переглядам

Контактна особа

ООО СМАРТУМ УКРАИНА


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 12.06.2024 до: 12.03.2028
Центр развития ребенка SMARTUM предлагает родителям, а также их детям уникальное предложение – курсы раннего развития ребенка, которые были специально разработаны по современной методике. В академии работают профессиональные педагоги, которые знают подход к каждому ребенку. Наличие грамотно структурированной программы позволяет ученикам разных возрастных групп – школьникам и детям дошкольного возраста, преподнести новую и полезную информацию.

Академия интеллектуального развития ребенка предлагает всем желающим первое бесплатное занятие. На пробном уроке ребенок сможет понять основную специфику обучения, а педагоги смогут разобраться с построением будущей программы для каждого ученика.

Контактна особа

Менеджер Антон


Пропозиція | Київ
Дійсне від: 11.09.2023 до: 11.10.2023
Магістерська робота, Курсова робота Тези, Презентація, Доповідь, Реферат <br /><br /> Привіт, це компанія KURSOVA24 допомагаємо студентам виконувати роботи будь-якої складності: курсові, бакалаврські, дипломні роботи, контрольні, реферати. Виконуємо роботи з будь-яких дисциплін! Швидко, якісно та не дорого. Наші ціни: Курсова від 500 грн. Бакалавр від 900 Диплом від 1100 грн. Звіт з практики від 250 грн. Реферат/контрольна від 100 грн. Наші переваги: - всі наші роботи унікальні, та успішно проходять всі можливі перевірки на плагіат - працюємо без вихідних - виконаємо ваше замовлення в найкоротші терміни, вам не доведеться перейматись за невчасну здачу - правки безоплатні, та діють до затвердження викладачем

Контактна особа

Юлія


Пропозиція | Київ
Дійсне від: 30.05.2023 до: 30.06.2023

Пориньте у захоплюючий світ англійської мови, вивчаючи за кордоном! У вас є унікальна можливість розширити свої мовні навички та поринути в англомовне середовище, де зможете застосовувати свої знання на практиці та спілкуватися з носіями мови.


Що ми пропонуємо:
1. Відомі та акредитовані мовні школи у найпривабливіших країнах для вивчення англійської, включаючи Великобританію, США, Канаду, Австралію, Нову Зеландію, Сінгапур, Ірландію, Мальту та Кіпр.
2. Різноманітні інтенсивні програми навчання англійської мови, які підійдуть як для початківців, так і для просунутих учнів.
3. Досвідчені та кваліфіковані викладачі, які допоможуть покращити вашу граматику, розмовні навички, аудіювання, лист та читання.
4. Модерні навчальні матеріали, технології та інтерактивні методики навчання, щоб зробити процес вивчення ефективним та захоплюючим.
5. Можливості для практики мови поза учбовим класом, включаючи спілкування з місцевими жителями, участь у культурних заходах та екскурсіях.
6. Підтримка в організації проживання у студентських гуртожитках або в гостьових сім'ях, щоб ви могли поринути у місцеву культуру та повсякденне життя.

Не пропустіть можливість покращити свою англійську мову, розширити кругозір і отримати незабутній досвід життя за кордоном.


Контактна особа

Юлія


Пропозиція | Київ
Дійсне від: 23.05.2023 до: 23.06.2027
Італійські університети — це не лише місце здобуття високоякісної освіти, а й справжня культурна столиця Європи. Допоможемо вступити до італійського вишу та відкрити для себе новий світ знань та можливостей.

На вибір понад 80 тисяч програм італійською та англійською мовами, у тому числі програми бакалаврату, магістратури та докторантури. Навчання в різних галузях, таких як мода, мистецтво, економіка, право, інженерна справа, медицина та багато іншого. Підберемо програму, яка найкраще відповідає вашим інтересам та кар'єрним планам.

Університети мають висококваліфікованих викладачів, які готові передати вам свій досвід та знання. Крім того, зможете взяти участь у цікавих проектах та дослідженнях, а також отримати досвід роботи у відомих італійських компаніях.

Допомагаємо з документами та зарахуванням до навчальних закладів з 2010 року.

Контактна особа

Юлія


Пропозиція | Київ
Дійсне від: 23.05.2023 до: 23.06.2027
У Німеччині вища освіта надається на рівні університетів, технічних університетів та фаххохшуле (вищих шкіл професійної освіти). Усього понад 400 навчальних закладів, які надають навчання.

Система вищої освіти в Німеччині заснована на бакалавріаті, магістратурі та докторантурі. Бакалаврат зазвичай триває три роки, магістратура - два роки, а докторантура - від трьох до п'яти років.

Для вступу до німецького університету зазвичай потрібна середня освіта, а також знання німецької мови на рівні C1. Також можуть знадобитися результати стандартизованих тестів, таких як TestDaF або DSH, для підтвердження знання німецької мови.

Навчання доступне для студентів, оскільки держава оплачує більшу частину витрат. Однак, іноді студентам все ж таки доводиться платити невеликі збори та внески.

Крім того, багато університетів пропонують програми англійською для іноземців. Такі програми дорожчі, ніж ті, які пропонуються німецькою мовою.

Контактна особа

Юлія


Пропозиція | Київ
Дійсне від: 23.05.2023 до: 23.06.2027
Вища освіта в Польщі надається університетами та коледжами, де освітня система представлена академічними ступенями: бакалаврат, магістратура та докторантура.

Для вступу у польський вищий навчальний заклад потрібно надати шкільний атестат або еквівалент, скласти іспити, де потрібно та надати мовні сертифікати (залежіть від мови навчання та вишу).

Підберемо виш згідно ваших побажань та майбутньої професії. Проконтролюємо процес подання заявки на обрану програму та дотримання вимог вступу зі своєчасним наданням документів згідно строків вступної компанії.

Маємо досвід з зарахуванням до навчальних закладів з 2010 року.

Контактна особа

Адміністратор


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 19.05.2023 до: 19.06.2023
До вашої уваги, дитяча школа програмування Go-Mother IT пропонує ІТ-інтенсив для дітей кожної суботи з 10:00 до 15:00. Проводьте вихідні з користю та вивчайте щось нове та цікаве у сфері програмування та комп'ютерних технологій.

Контактна особа

Юлія


Пропозиція | Київ
Дійсне від: 06.03.2023 до: 06.04.2027

Вступити до чеського вишу можна після закінчення 11 класів в Україні через підготовчий курс. Вартість такого курсу близько 5000 євро плюс потрібно врахувати затрати на проживання, харчування, транспорт, страховку та особисті витрати. Щоб навчатися в Чехії безкоштовно, потрібно підтягнути національну мову до рівня В2. Здобути вищу освіту в Чехії цілком під силу українцям, оскільки мови входять до слов'янської групи.


Отримуючи диплом, можна працювати в країнах Євросоюзу або повернутися в Україну і знайти себе тут. Диплом європейського зразка буде плюсом під час працевлаштування.

Допомагаємо з документами та зарахуванням до навчальних закладів з 2010 року.


Контактна особа

Language School


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 26.12.2022 до: 26.11.2026
Вивчай іноземні мови онлайн по Skype, Zoom, Viber або навіть у Instagram.

Приємно усвідомлювати, що з вашим візитом на нашу сторінку збільшилась кількість людей, бажаючих вивчати іноземні мови.

І це не дивно, оскільки зміна життя та бажання подорожувати вимагають володіння іноземними мовами. А заговорити іноземними мовами набагато легше, заумаючись по індивідуально онлайн.

Володіння іноземними мовами, зокрема англійською є невідємним атрибутом сучаної людини.

Отже, якщо ви хочете не просто вивчати іноземні мови, а навчитись вільно спілкуватись – ви завертали за адресою.

Контактна особа

Майя Стеценко


Пропозиція | Николаев
Дійсне від: 02.10.2022 до: 02.11.2022

Нет поддержки, когда она так нужна?
Постоянные конфликты с партнером?
Собственные мечты и желания на последнем месте?
Вам кажется, что все вокруг вас не ценят и даже используют в своих целях?

Скажи СТОП!!! Это совсем несложно и доступно каждому, кто готов развиваться и каждый день становиться чуточку лучше, чем был вчера...

Регистрируйся.
Стартуем 5 октября
Майя Стеценко


Контактна особа

Сергей


Пропозиція | Дрогобыч
Дійсне від: 31.08.2022 до: 30.09.2022

Учитель английского языка. На протяжении долгого времени работал в Америке. Преподаю английский как взрослым, так и детям. Подготавливаю к IELTS. Особое внимание разговорной практике. Преподаю всем уровням от начинающего до продвинутого. Для свободно владеющих предлагается углубленное изучение академических предметов на английском. Провожу уроки онлайн через Viber/Zoom/ Skype/Telegram Цена урока: 200 грн - 60 минут Пробный урок: 100 грн - 30 минут По вопросам звоните по телефону или пишите в Viber/Whatsapp/Telegram 


Контактна особа

Вера


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 22.11.2021 до: 22.09.2022
Парикмахер, маникюр и педикюр, визаж, татуаж, тату, шугаринг, косметолог, наращивание ресниц, бровист, косметолог, повар, кондитер, сушист, пиццеоли, барист, бармен, пекарь, официант, сварщик, токарь, электрик, бетонщик, арматурщик, стропальщик, кровельщик, плотник, маляр, штукатур, озеленитель, маркетинг, логистика, фотограф, психолог, груминг, бухгалтер, продавец, менеджер, аниматор. Выдаем два диплома пластиковых на государственном, и английском языке. Дополнительная информация на сайте kursy.kr.ua

Контактна особа

Лена


Інформація | Луганск
Дійсне від: 03.10.2021 до: 04.10.2021
Скидка 50% по всем профессиям. Курсы парикмахер, маникюр и педикюр, визаж, татуаж, тату, шугаринг, косметолог, наращивание ресниц, бровист, косметолог, повар, кондитер, сушист, пиццеоли, барист, бармен, пекарь, официант, сварщик, токарь, электрик, бетонщик, арматурщик, стропальщик, кровельщик, плотник, маляр, штукатур, озеленитель, маркетинг, логистика, фотограф, психолог, груминг, бухгалтер, продавец, менеджер, аниматор. Выдаем два диплома пластиковых на государственном, и английском языке. Дополнительная информация на сайте kursy.kr.ua

Контактна особа

Николай


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 29.09.2021 до: 29.12.2021
Практические уроки вождения автомобиля с автоматической коробкой передач для учеников разного уровня подготовки. Восстановление навыков вождения. Отработка маршрутов дом - работа, дом - детский сад (школа) и т.д. Удобный для Вас график. Территориально занятия провожу - Нивки, Святошино, Сырец. Стоимость- 500 грн/ 90 мин Авто - Шевроле Лачетти (хетчбэк) По договоренности - уроки на авто ученика.
Образования | Переглядів: 245 |  Комментарі (0)


Контактна особа

Александр


Пропозиція | Ірпінь
Дійсне від: 24.09.2021 до: 24.10.2021
Профессионально и квалифицировано провожу занятия практического вождения автомобиля в Киеве, Буче, Ирпене, Гостомеле. Занятия проводятся на оборудованных учебных автомобилях Фольксваген гольф 4 , с МКПП и АКПП. Также провожу занятия на автомобиле ученика. Стоимость: 500 грн /90 мин
Образования | Переглядів: 247 |  Комментарі (0)


Контактна особа

Служба поддержки студентов


Пропозиція | Львов
Дійсне від: 14.09.2021 до: 14.10.2021
Курсовые, дипломные, рефераты, эссе, отчеты по практике и любые другие студенческие работы. - Пишем с соблюдением ГОСТ и ваших требований - План для курсовых и дипломных - бесплатно - К каждой работе прилагается отчет о уникальности - Бесплатные корректировки - При заказе дипломной работы - презентация и доклад в подарок - Авторы - преподаватели и кандидаты наук Наш сайт : https://na5ku.com.ua/?ref_id=10008531 тел : 0 800 334 815 Служба поддержки студентов
Образования | Переглядів: 237 |  Комментарі (0)


Контактна особа

Лена


Пропозиція | Ужгород
Дійсне від: 05.08.2021 до: 05.09.2022
Навчання на курсах знижка 25% . Перукар манікюр і педикюр, перукар, візажіст - стиліст,  імиджмейкер - стиліст, нарощування вій, тату, маркетинг, логістика, корекція брів вій, піццеола, тесля, токар, крою та шиття, телемайстер, автослюсар, слюсар ремонтник, слюсар інструментальник, слюсар монтажник, слюсар збирач , автоколоріст, муляр, аніматор, грумінг, шугарінг, татуаж, зборщик меблів, супервайзер, облицювальник плиточник, бухгалтер, адміністратор ресторанного бізнесу, адміністратор готельного бізнесу, секретар, дизайнер меблів інтер\'єру, ландшафтний дизайнер, слюсар  сантехнік, акумуляторникк, асфальтобетонщик, холодильщик, гипсокортонщик, стропальник, фотограф, діетолог, пилорамник, прогаміст, бармен, озеленювач, бляхар, шліфувальщік, плодоовочевод, гончар, офіціант, мерчендайзер, годинникар, ораторської майстерність, туроператор, охоронець, кухар, пекар, барист, продавець, флористика, сушіст, взуттєвик, обвальщик м\'яса, декоратор, кінолог, пескострумнник, фрезерувальник, газорізальник, зуборізальник, психолгія, кондитер, масажист, ювелір, косметолог, електрик, електрослюсар, арматурник, маляр, електрогазозварник, штукатур.

Контактна особа

Артур


Пропозиція | Львів
Дійсне від: 26.04.2021 до: 26.05.2023
Шукаєте надійного виконавця для якісної дисертації? Наша компанія допоможе вам! Якщо це про вас: ви працюєте і у вас немає часу на написання робіт? Ви не розумієтесь на якомусь предметі? Ви хочете більше часу приділяти стосункам та особистому життю? Ви відчуваєте постійну втому та роздратування від вимог викладачів? Ми вирішимо ваші проблеми! Clever Study спеціалізується на створенні різних видів робіт будь-якої складності. В нашому штаті - тільки професійні виконавці з багаторічним досвідом, які мають науковий ступінь. Дисертація від 35 000 грн. Текст унікальності від 80% та термін виконання від 20 днів. Наші переваги: термін виконання від 1 дня,вартість від 50 грн за роботу, професійні виконавці, персональний менеджер та підтримка 24/7 Якщо ви прагнете отримати дійсно класну роботу, яка буде оцінена найвищим балом, то не зволікайте і звертайтеся до нас!

Контактна особа

Артур


Пропозиція | Дніпро
Дійсне від: 26.04.2021 до: 26.05.2021
Терміново потрібна студентська робота? Виконуємо роботи будь-якого напряму та будь-якої складності. Cеред іншого, у нас ви можете замовити: Курсову від 350 грн. Розмір тексту від 25-50 сторінок та унікальністю від 85%.Термін виконання від 1 дня. Реферат від 300 грн. Розмір від 5 сторінок та унікальність від 65%. Термін виконання від 2 днів. Тези від 150 грн та унікальність от 75%. Термін виконання від 1 дня. Наукову статтю від 300 грн. Розмір від 5 сторінок та унікальність від 65%. Термін виконання від 2 дня. Якщо це про вас: ви працюєте і у вас немає часу на написання робіт ? Ви не розумієтесь на якомусь предметі? Ви хочете більше часу приділяти стосункам та особистому життю? Ви відчуваєте постійну втому та роздратування від вимог викладачів? Ми вирішимо ваші проблеми! Наші переваги: термін виконання від 1 дня, вартість від 50 грн за роботу, професійні виконавці, персональний менеджер та підтримка 24/7.

Контактна особа

Артур


Пропозиція | 1500
Дійсне від: 26.04.2021 до: 26.05.2023
Терміново потрібна дипломна робота? Виконуємо роботи будь-якого напряму та будь-якої складності. Cеред іншого, у нас ви можете замовити: Магістерську від 2000 грн. Текст від 60 сторінок та унікальність от 55%. Дипломну від 1500 грн. Текст від 60 сторінок та унікальність от 55%. Бакалаврську від 1500 грн. Текст від 60 сторінок та унікальність от 55%. Якщо це про вас: Ви працюєте і у вас немає часу на написання робіт ? Ви не розумієтесь на якомусь предметі? Ви хочете більше часу приділяти стосункам та особистому життю? Ви відчуваєте постійну втому та роздратування від вимог викладачів? Ми вирішимо ваші проблеми! Clever Study спеціалізується на створенні різних видів студентських робіт будь-якої складності. В нашому штаті - тільки професійні виконавці з багаторічним досвідом, більшість з яких має науковий ступінь. Наші переваги: термін виконання від 1 дня, вартість від 50 грн за роботу, професійні виконавці, персональний менеджер та підтримка 24/7.

Контактна особа

Артур


Пропозиція | Київ
Дійсне від: 21.04.2021 до: 21.05.2025
Шукаєте надійного виконавця для якісної дисертації? . Наша компанія допоможе вам! . Якщо це про вас: . - ви працюєте і у вас немає часу на написання робіт - ви не розумієтесь на якомусь предметі - ви хочете більше часу приділяти стосункам та особистому життю - ви відчуваєте постійну втому та роздратування від вимог викладачів . Ми вирішимо ваші проблеми! . Clever Study спеціалізується на створенні різних видів робіт будь-якої складності. В нашому штаті - тільки професійні виконавці з багаторічним досвідом, які мають науковий ступінь. . Дисертація: . - від 35 000 грн. - унікальність від 80% - термін виконання від 20 днів . Наші переваги . - термін виконання від 1 дня - вартість від 50 грн за роботу - професійні виконавці - персональний менеджер та підтримка 24/7 . Ще 3 причини звернутися до нас . - більше 90% задоволених клієнтів - знижки та бонуси для постійних клієнтів від мережі наших партнерів - 5 років на ринку . Якщо ви прагнете отримати дійсно класну роботу, яка буде оцінена найвищим балом, то не зволікайте і звертайтеся до нас!

Контактна особа

Артур


Пропозиція | Київ
Дійсне від: 21.04.2021 до: 21.05.2025
Терміново потрібна дипломна робота? Виконуємо роботи будь-якого напряму та будь-якої складності. Cеред іншого, у нас ви можете замовити: . Магістерську: . - від 2000 грн. - від 60 сторінок - унікальність от 55% - термін виконання від 7 днів . Дипломну: . - від 1500 грн. - від 60 сторінок - унікальність от 55% - термін виконання від 7 днів . Бакалаврську: . - від 1500 грн. - від 60 сторінок - унікальність от 55% - термін виконання від 7 днів . Якщо це про вас: . - ви працюєте і у вас немає часу на написання робіт - ви не розумієтесь на якомусь предметі - ви хочете більше часу приділяти стосункам та особистому життю - ви відчуваєте постійну втому та роздратування від вимог викладачів Ми вирішимо ваші проблеми! . Clever Study спеціалізується на створенні різних видів студентських робіт будь-якої складності. В нашому штаті - тільки професійні виконавці з багаторічним досвідом, більшість з яких має науковий ступінь. . Наші переваги . - термін виконання від 1 дня - вартість від 50 грн за роботу - професійні виконавці - персональний менеджер та підтримка 24/7 . Ще 3 причини звернутися до нас . - більше 90% задоволених клієнтів - знижки та бонуси для постійних клієнтів від мережі наших партнерів - 5 років на ринку . Якщо ви прагнете отримати дійсно класну роботу, яка буде оцінена найвищим балом, то не зволікайте і звертайтеся до нас!

Контактна особа

Артур


Продаю | Київ
Дійсне від: 21.04.2021 до: 21.05.2025
Терміново потрібна студентська робота? Виконуємо роботи будь-якого напряму та будь-якої складності. Cеред іншого, у нас ви можете замовити: . Курсову: . - від 350 грн. - від 25-50 сторінок - унікальність от 85% - термін виконання від 1 дня . Реферат: . - від 300 грн. - від 5 сторінок - унікальність от 65% - термін виконання від 2 днів . Тези: . - від 150 грн. - унікальність от 75% - термін виконання від 1 дня . Наукову статтю: . - від 300 грн. - від 5 сторінок - унікальність від 65% - термін виконання від 2 дня . Якщо це про вас: . - ви працюєте і у вас немає часу на написання робіт - ви не розумієтесь на якомусь предметі - ви хочете більше часу приділяти стосункам та особистому життю - ви відчуваєте постійну втому та роздратування від вимог викладачів . Ми вирішимо ваші проблеми! . Clever Study спеціалізується на створенні різних видів студентських робіт будь-якої складності. В нашому штаті - тільки професійні виконавці з багаторічним досвідом, більшість з яких має науковий ступінь. . Наші переваги . - термін виконання від 1 дня - вартість від 50 грн за роботу - професійні виконавці - персональний менеджер та підтримка 24/7 . Ще 3 причини звернутися до нас . - більше 90% задоволених клієнтів - знижки та бонуси для постійних клієнтів від мережі наших партнерів - 5 років на ринку . Якщо ви прагнете отримати дійсно класну роботу, яка буде оцінена найвищим балом, то не зволікайте і звертайтеся до нас!

Контактна особа

Coderslang_master


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 28.01.2021 до: 28.02.2021
Обучаем программированию с нуля до уровня на котором вы сможете найти первую работу или реализовать свой проект (JavaScript, HTML/CSS, React, Node, Git, Docker, Linux). Подробнее о плане обучения: https://js.coderslang.com Почасового тарифа нет, только долгосрочное обучение. С удовольствием отвечу на все вопросы в Telegram - https://t.me/coderslang_master

Контактна особа

Юлия


Інформація | Днепр
Дійсне від: 29.09.2020 до: 29.10.2020
На вопрос: "Кто ты?" Большинство из нас идентифицируют себя как: "Человек", "Личность", Божье создание" и другие варианты. Но полная ли это идентификация?
Цель семинара: "Познать себя в полной картине, сложить все пазлы: духовность, ментальность и материальность"

Для чего необходимо нам это познание?
1. Раскрыть, осознать и принять нашу целостность.
2. Увидеть реальный наш потенциал возможностей.
3. Самореализоваться во всех сферах своей жизни.

Семинар будет проводиться в городе Днепр. Набор группы (10-15 человек).
Заявки присылать на почтовый адрес: prosvetlenie83@i.ua со своими контактами.

Духовность ведет к созиданию!

Контактна особа

Вдадимир


Інформація | Днепр
Дійсне від: 17.01.2019 до: 17.02.2020
Практический курс по интернет-маркетингу, цель которого — создание стратегии интернет-маркетинга для своего проекта. Уже через 3 месяца вы будете знать, что и как делать, чтобы привлекать клиентов через различные каналы в интернете и приносить прибыль своей компании!
Образования | Переглядів: 519 |  Комментарі (0)


Контактна особа

Альфа СПА


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 12.01.2018 до: 12.02.2019
Компания AlfaSPA - признанный лидер индустрии красоты и здоровья проводит большой спектр обучения специалистов, косметологов, врачей-эстетистов, администраторов салонов. Проводим обучение технологиям работ с аппаратами, обучение косметологов Больше информации на нашем сайте https://alfaspa.ua или по телефону Мы можем быть полезными на любом этапе Вашего бизнеса. Мечтайте и воплощайте с нами!

Контактна особа

Алексей


Пропозиція | Черкассы
Дійсне від: 19.11.2017 до: 19.12.2017
Станьте мастером массажа За 1 месяц обучения без скучных лекций Продолжительность курсов массажа составляет: 20 занятий по 2-2.5 часа (4 недели) На наших курсах массажа вы научитесь делать: Массаж спины, рук, ног Расслабляющий массаж Антицеллюлитный массаж Медовый массаж Изучение анатомии человека по 3D атласу Проблемы с мышцами и их устранение Практика до полного понимания движений Время проведения занятий: с понедельника по пятницу 10:00; 16:00 или 19:00 Практика с первого занятия – каждое занятие на наших курсах массажа будет практическое Цена курса: 2500 грн Первое занятие бесплатно!!! После обучения вы получите Свидетельство государственного образца на украинском и английском языке ! Возможно индивидуальное обучение

Контактна особа

Андреюк Назарий Леонидович


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 21.09.2017 до: 21.10.2017
Проводится набор в группу для обучения фехтованию на шпагах. Расписание занятий: для детей 6-8 лет по вторникам, четвергам, субботам с 15.45 до 17.00 (группа предварительной подготовки); для детей 10-14 лет по понедельникам, средам, пятницам с 16.00 до 18.00 (группа спортивного совершенствования). Занятия проходят по адресу П. Орлика 15 (станции метро Арсенальная, Крещатик, Кловская). Тренировки проводит Мастер Спорта Украины Андреюк Назарий Леонидович. Занятие состоит из: общей разминки, целью которой является не только подготовка организма к тренировке, но и развитие скоростных, силовых и координационных способностей ребенка; фехтовальных передвижений; работы на мишени с тренером; различных спаррингов; индивидуальных уроков с тренером; и общей физической подготовки. Звонки по телефону .

Контактна особа

Наталия


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 21.09.2017 до: 21.10.2017
Освіта 2005-2011 – Київський національний університет імені Тараса Шевченка (магістр права). 2012-2015 – Національна академія державного управління при Президентові Україні (магістр). 2017 – отримала ступінь кандидата наук. Іноземні мови: англійська – рівень Upper-Intermediate (Certificate of completion for the 2009-2010 Academic year of the course «The Foundations of a Free Society»; Certificate of participation in the regional round of the National Adversarial Proceedings Competition, held April 1-8, 2010 (The Leavitt Institute For International Development); німецька – базовий рівень. 01.02.2012–27.06.2013 – пройшла підвищення кваліфікації у Центрі підвищення кваліфікації з іноземних мов (свідоцтво № 12 СПВ 013920 від 27.06.2013). 2017 – закінчила курс вдосконалення англійської мови у Центрі підвищення кваліфікації з іноземних мов. Досвiд викладання - 1 рiк. Маю досвід спілкування з носіями англійської мови, виїжджаю за кордон для практики англійської мови. Допоможу Вашiй дитинi досконало вивчити англiйську мову (шкiльна програма 4-11 класи, вдосконалення рiвня знань). Eфективна методика, iндивiдуальний пiдхiд до кожного учня, цікаві заняття. Готова проводити заняття за адресою Вашого проживання. Ви вивчите англійську мову раз і назавжди!
1-30 31-45
Ваш профіль
Гість


Група:
Гості
Час:11:53

Логін: Гість
ID: 0
Ти на сайті: -й день
Профіль
Список користувачів
Редагувати інформацію
Відправити ОП
Читати ОП ()


Наші партнери
 • Створити власний сайт
 • Світ розваг
 • Кращі сайти Рунета
 • Кулінарні рецепти
 • Дошка об'яв
 • Дошка оголошень
 • Дошка оголошень
 • Морепродукти для кухні
 • Web-магазин антиквару
 • 213. Гора не кажется неприступной, если смотреть с ее вершины.
  Дошка оголошень © 2009-2024