Дошка оголошень

Четвер, 22.02.2024, 20:35
Вітаю Вас Гість | країна - US | RSS
Цитата:
111. Hе уподобляйся птице, голодающей из страха перед пугалом.
Головна Дошка оголошеньРеєстраціяВхід
Пошук на сайті
Форма авторизації
Меню сайту

Статистика системи

Онлайн усього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Завітали сьогодні:
Матеріали сайту
Найбільш уживані теги:
лак (63)
ДВП (55)
Головна » Дошка оголошень » Послуги у різних сферах » Издательское дело, полиграфия

У категорії оголошень: 54
Показано оголошень: 1-30
Сторінки: 1 2 »


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Завантаженням · Переглядам

Контактна особа

Олександр


Пропозиція | Київ
Дійсне від: 05.05.2023 до: 05.06.2023

Поліграфічна Майстерня пропонує послуги: сканування, друку, тиражування, підбору, фальцювання, палітурці проектної документації, проектної кошторисної документації та робочої документації. Ми маємо парк виробничої техніки (більше 12 високоякісних продуктивних систем друку, сканування, копіювання формату від А4 до А0, як у монохромному так і в кольоровому вигляді) для виконання середніх та великих об’ємів випуску документації.
Основні переваги для клієнтів:
• високу якість виконих послуг та робіт;
• конкурентні ціни, зафіксовані в національній валюті;
• всі роботи та послуги під ключ, клієнтоорієнтований сервіс;
• юридично закріплені гарантії на роботи та послуги;
• великий досвід


Контактна особа

Віталій


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 20.10.2022 до: 20.11.2023
Пропонуємо повний спектр поліграфічних послуг: - друк повнокольорової рекламної паперової продукції: каталоги, брошури, буклети, флаєри, листівки; - друк та складання паперових пакетів з ламінацією, з крафту та дизайнеоських матеріалів; - виготовлення паперово-ділової продукції: бланки, блокноти, блоки для запису, папки і т.д.; - послуги з друку офсетним, цифровим методами, друк пантонами та тріадними фарбами; - післядрукарські процеси: ламінація, нумерація, перфорація, порізка, фальцовка, висічка, тиснення, листопідбір, термобіндер, кріплення скобою, кріплення на пружину, кріплення термобіндером, біговка, свердління отворів, встановлення люверсів.

Контактна особа

Віталій


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 20.09.2022 до: 20.10.2023
Паперові пакети. Пакети з крафту. Компанія «Севенпак» - виробник паперових пакетів в Києві. Виготовляємо пакети з бурого и білого крафту, паерові пакети з повнокольоровим друком чи друком пантонами. Ламіновані пакети з тисненням золотою чи срібною фольгою. Дизайн паперових пакетів.

Контактна особа

NeoPrint


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 13.09.2022 до: 13.05.2026
Предоставляем неограниченные возможности для Вашей рекламы!

Компания NeoPrint – это не просто предприятие, где вы можете недорого заказать широкоформатную печать онлайн. Это настоящий друг и помощник, которому можно поручить выполнение задачи, и быть уверенным, что все будет выполнено вовремя, в лучшем качество, по адекватной цене. Использование новейшего современного оборудования и печатных машин позволяет нам предлагать все широкоформатные полиграфические услуги с высококачественной отделкой в самые сжатые сроки. Наша команда экспертов готова помочь вам в вашем следующем проекте, от идеи до реализации.

В современной конкурентной среде ваш бренд должен выделяться. Откройте для себя наш ассортимент высококачественной широкоформатной продукции.

От баннеров к афишам и вывескам – доверьтесь профессионалам NeoPrint.

Контактна особа

Віталій


Пропозиція | Київ
Дійсне від: 09.12.2021 до: 09.12.2022
Паперова та картонна упаковка. Картонні коробочки. Крафтові пакети. Глянцеві пакети з крейдованого паперу з ламінацією. Пакет з тисненням логотипу золотою чи срібною фольгою. Друкарня в Києві на Либідській. Офсетний та цифровий друк. Оперативна поліграфія. Друк і виготовлення рекламної поліграфічної продукції: каталоги, буклети, бланки, плакати, папки, журнали.

Контактна особа

Виталий


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 22.09.2021 до: 22.10.2022
Картонная упаковка. Бумажные коробочки. Крафтовые и глянцевые бумажные пакеты. Производство под заказ с Вашим дизайном и лого. Типография в Киеве на Лыбедской. Полиграфия. Печать офсетная и цифровая. Печать и изготовление папок, визиток, листовок, каталогов, плакатов, бланков, буклетов, журналов, календарей. Новое и современное печатное и брошюровальное оборудование. Высокое качество печати и изготовления. Низкие цены.

Контактна особа

Віталій


Пропозиція | Київ
Дійсне від: 17.06.2021 до: 17.07.2022
Поліграфічна компанія Центдрук. Друкарня з власним виробництвом. Друкарські та після-друкарські роботи. Офсетний друк великих накладів. Цифровий друк від одного екземпляру. Друк та виготовлення рекламної продукції: флаєра, буклети, каталоги, проспекти, брошури, блокноти. Виробництво упаковки: картонні коробки, паперові та крафтові пакети. Дизайн поліграфічної продукції.

Контактна особа

Виталий


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 27.05.2021 до: 27.06.2022
Типография в Киеве на Лыбедской. Изготовление полиграфии. Офсетная и цифровая печать. Изготовление листовой, календарной, книжно-журнальной , рекламной и сувенирной продукции, упаковка и этикетка, POS-материалы. Низкие цены и высокое качество. Собственное производство с современным оборудованием. Производство бумажных пакетов.

Контактна особа

Артур


Пропозиція | Харків
Дійсне від: 04.05.2021 до: 04.06.2024
Шукаєте надійного виконавця для якісної дисертації? Наша компанія допоможе вам! Якщо це про вас: ви працюєте і у вас немає часу на написання робіт? Ви не розумієтесь на якомусь предметі? Ви хочете більше часу приділяти стосункам та особистому життю? Ви відчуваєте постійну втому та роздратування від вимог викладачів? Ми вирішимо ваші проблеми! Clever Study спеціалізується на створенні різних видів робіт будь-якої складності. В нашому штаті - тільки професійні виконавці з багаторічним досвідом, які мають науковий ступінь. Дисертація від 35 000 грн. Текст унікальності від 80% та термін виконання від 20 днів. Наші переваги: термін виконання від 1 дня,вартість від 50 грн за роботу, професійні виконавці, персональний менеджер та підтримка 24/7 Якщо ви прагнете отримати дійсно класну роботу, яка буде оцінена найвищим балом, то не зволікайте і звертайтеся до нас! Телефонуй 0664587943

Контактна особа

Артур


Пропозиція | Харків
Дійсне від: 04.05.2021 до: 04.06.2024
Терміново потрібна студентська робота? Виконуємо роботи будь-якого напряму та будь-якої складності. Cеред іншого, у нас ви можете замовити: Курсову від 350 грн. Розмір тексту від 25-50 сторінок та унікальністю від 85%.Термін виконання від 1 дня. Реферат від 300 грн. Розмір від 5 сторінок та унікальність від 65%. Термін виконання від 2 днів. Тези від 150 грн та унікальність от 75%. Термін виконання від 1 дня. Наукову статтю від 300 грн. Розмір від 5 сторінок та унікальність від 65%. Термін виконання від 2 дня. Якщо це про вас: ви працюєте і у вас немає часу на написання робіт ? Ви не розумієтесь на якомусь предметі? Ви хочете більше часу приділяти стосункам та особистому життю? Ви відчуваєте постійну втому та роздратування від вимог викладачів? Ми вирішимо ваші проблеми! Наші переваги: термін виконання від 1 дня, вартість від 50 грн за роботу, професійні виконавці, персональний менеджер та підтримка 24/7.

Контактна особа

Віталій


Пропозиція | Київ
Дійсне від: 31.03.2021 до: 30.04.2022
Друкарня пропонує послуги офсетного і цифрового друку. Друк великих тиражів офсетним способом. Друк продукції від одного екземпляра цифровим методом. Виготовляємо різноманітну поліграфічну продукцію від візитівки до каталогів та глянцевих журналів. Дизайн і верстка поліграфічних макетів. Надрукуємо для Вас каталоги, книги, буклети, флаєра, листівки, бланки, папки, календарі, афіші, блокноти. Власне виробництво паперових пакетів, ламінованих, крафтових, пакети з дизайнерського картону. Відмінна якість. Гарні ціни. Швидке виконання.

Контактна особа

Виталий


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 16.03.2021 до: 16.04.2022
Печать каталогов, глянцевых журналов, книг в мягком переплете. Оперативно. Качественно. От одной штуки. Дизайн и верстка каталогов. Типография в Киеве на Лыбедской. Офсетная и цифровая печать. Собственное производство. Печать и изготовление бумажных пакетов, листовок, визиток, буклетов, календарей, бланков, папок.

Контактна особа

Виталий


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 16.02.2021 до: 15.03.2021
Печать и изготовление картонной упаковки. Упаковка с офсетной печатью на целлюлозном или макулатурном картоне. Производство бумажных пакетов. Печать стикеров, наклеек, самоклеющихся этикеток. Типография полного цикла в Киеве. Офсетная и цифровая печать. Рекламная полиграфия. Дизайн, печать и изготовление любой полиграфической продукции. От визиток до каталогов.

Контактна особа

Марія


Пропозиція | Днепр
Дійсне від: 20.01.2021 до: 20.02.2021
Ми Компанія «Бекстейдж Про», яка виготовляє сувенірну продукцію для Вашого бізнесу або проекту з Вашим логотипом чи написом зручними тиражами. Ми станемо у нагоді, якщо Вам потрібні: · Круті металеві значки, затискачі для краваток та запонки Від 10 штук. · Стильні медалі, сувенірні, спортивні або корпоративні нагороди . Від 10 штук. · Шильди для брендування власної продукції, сувенірів та подарунків. Від 10 штук. · Брелоки. Від 10 штук · Металеві дипломи, подяки, сертифікати та грамоти. Від 1 штуки. · Гравіювання на металевих виробах замовника та маркування власної продукції. Мінімальна сума замовлення – 200 грн. У нас власне виробництво, якісні матеріали та найкоротші терміни. Робимо макети, перед замовленням – безоплатно Сайт: back-stage.pro тел. +38067-152-19-00; +38050-010-81-50 +380 50 010 81 50

Контактна особа

Виталий


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 28.10.2020 до: 28.11.2021
Печатаем наклейки, стикера, этикетки на самоклеющейся бумаге или пленке. Фигурные наклейки с плотерной порезкой или высечкой. Типография в Киеве. Печать и изготовление бумажных пакетов, фирменных бланков, папок, блокнотов, календарей, визиток. Полиграфические услуги полного цикла. Высокое качество. Умеренные цены. Короткие сроки производства.

Контактна особа

Віталій


Пропозиція | Київ
Дійсне від: 02.10.2020 до: 02.11.2021
Друкарня Центр-Друк пропонує повний спектр поліграфічних послуг. Друкарня повного циклу в Києві в районі Либідської. Офсетний та цифровий друк. Дизайн та верстка поліграфічних макетів. Виробництво Паперових пакетів. Друк та виготовлення журналів, каталогів, буклетів, книг, плакатів, візиток, бланків, наліпок, стікерів, календарів, блокнотів. Низька ціна при відмінній якості.

Контактна особа

Виталий


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 09.09.2020 до: 09.10.2021
Срочная, оперативная печать каталогов. Печатаем каталоги цифровой печатью от 1-го экземпляра. Офсетная печать каталогов средними и большими тиражами. Низкие цены на каталоги. Высокое качество печати. Каталоги любых размеров и цветности. Собственная производственная база в Киеве. Изготавливаем бумажные пакеты. Типография на Лыбедской.

Контактна особа

Виталий


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 27.07.2020 до: 27.11.2021
Типография предлагает печать и изготовление каталогов, блокнотов на пружине, календарей перекидных или квартальных, папок цельновысечных, плакатов, постеров, визиток, наклеек. Дизайн полиграфии. Производство бумажных пакетов.

Контактна особа

Віталій


Пропозиція | Київ
Дійсне від: 24.02.2020 до: 24.03.2021
Крафтові пакети в Києві. Друк та виготовлення паперових пакетів. Ексклюзивні подарункові паперові пакети. Друкарня пропонує друк та виготовлення пакетів з крейдованого та крафтового паперу. Пакети з ламінацією, вибірковим Уф-лаком, тисненням фольгою.

Контактна особа

Виталий


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 21.01.2020 до: 22.01.2020
Подарочные бумажные крафтовые пакеты производство в Киеве. Для винных бутиков и супермаркетов предлагаем подарочные пакеты под бутылку вина с кручеными ручками из бумаги плотностью 120гр./м. Изготавливаем от 50 штук. Бумажные пакеты под одежду.

Контактна особа

Виталий


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 14.01.2020 до: 14.01.2021
Печать флаеров, буклетов, листовок формата А-5, А-6, А-4. Офсетная и цифровая печать. Печать листовок от одного экземпляра. Полный спектр услуг полиграфии. Печать и изготовление календарей, папок, блокнотов, бумажных пакетов.

Контактна особа

Виталий


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 09.12.2019 до: 09.01.2021
Типография на Лыбедской. Полиграфия в Киеве. Офсетная и цифровая печать. Печать каталогов, книг, журналов, блокнотов, буклетов. Оперативная полиграфия. Дизайн полиграфической продукции. Собственное производство. Высокое качество продукции. Умеренные цены.

Контактна особа

Віталій


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 07.11.2019 до: 07.12.2021
Друкарня в Києві. Поліграфічні послуги в Україні. Поліграфія. Офсетний і цифровий друк. Друк та виготовлення паперових пакетів, пакети з крафту, Брендовані пакети, пакети з лого. Друк каталогів, журналів, буклетів. Дизайн паперових пакетів. Дизайн та верстка каталогів. Паперові пакети в Києві. Виготовлення паперових і крафтових пакетів. Дизайн паперових пакетів.

Контактна особа

Вадим


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 07.10.2019 до: 07.11.2020
Типография. Оперативная полиграфия в Киеве. Офсетная и цифровая печать. Полиграфический дизайн и верстка. Собственное производство. Современное печатное и пост-печатное оборудование. Печать и изготовление полиграфической продукции. Печать каталогов, бумажных пакетов, книг, листовок, визиток, папок, буклетов, блокнотов.

Контактна особа

Виталий


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 12.07.2019 до: 12.07.2020
Печать каталогов в Киеве. Дизайн каталогов. Офсетная и цифровая печать каталогов. Каталоги А-4, А-5, А-6. Оперативная печать каталогов от одного экземпляра. Собственное производство. Умеренные цены. Каталоги на скобах. Каталоги на пружине. Каталоги на термобиндере. Полиграфические услуги и продукция любой сложности. Печать и изготовление полиграфической рекламной продукции. Брошюры, блокноты, буклеты, листовки, календари, бумажные пакеты.

Контактна особа

Віталій


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 05.07.2019 до: 05.08.2020
Типография в Киеве на Лыбедской. Полиграфия. Цифровая и офсетная печать. Печать каталогов от одного экземпляра. Печать и изготовление книг. Производство бумажных пакетов. Печать и дизайн листовок, флаеров, буклетов, плакатов, календарей, журналов. Современное оборудование. Высокое качество печати. Оптимальные цены. Печать картонных папок. Изготовление блокнотов на пружине.

Контактна особа

Віталій


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 26.06.2019 до: 26.07.2020
Друкарня в Києві. Пропонує друк та виготовлення агітаційних листівок, буклетів, флаєрів. Друк агітаційних матеріалів. Друк рекламної продукції. Друкарня на Либідській. Офсетний та цифровий друк. Власне виробництво зі своїм друкарським та після-друкарським обладнанням. Помірні ціни, висока якість та швидкість виготовлення поліграфічної продукції.

Контактна особа

Максим


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 30.05.2019 до: 30.06.2020
Оперативный расчет печати каталожной, газетной продукции, сборка на термобиндер, прошивка внутренего блока на нитку, изготовление обложки с переплетного картона 2 мм. Печать каталогов, напечатать флаера, буклеты, листовоки и журналы ротационным способом печати. Типография напечатает бумажние пакеты, каталоги, журналы, картонную упаковку, также изготовление папок А4 А2. Цифровой отдел зделает услугу персонализации полиграфической продукции, нанесение штрих-кодов, нумерация продукции, бланков, картонных и бумажных карточек. Ротационная, ролевая печать каталогов, журналов, рекламных буклетов, печать листовок А5 А4 А3. Напечатать настенные календари, печать новогодних и поздравительных открыток с тиснением золотой, серебряной фольгами. Услуги дизайнера. Офсетная печать медицинских инструкций, микрофальцовка. Доставка

Контактна особа

Виталий


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 23.05.2019 до: 20.05.2020
Нужны бумажные пакеты с логотипом? Компания Севен Пак осуществляет печать и изготовление бумажных пакетов на любой вкус и цвет. Поможем с дизайном пакета. У каждой компании свой фирменный стиль, которого нужно придерживаться во всем, изготовление бумажных пакетов не стало исключением. Мы знаем, как сделать бумажные пакеты согласно всем требованиям и пожеланиям заказчика. Печать и изготовление бумажных пакетов на своей типографии в Киеве.

Контактна особа

Максим


Пропозиція | Киев
Дійсне від: 08.05.2019 до: 08.06.2020
Друкарння в Києві.Офсетній друк каталогів, надрукувати буклети, листівки, флаєра. Також пропонуємо цифровий друк буклетів, каталогів, листівок, еврофлаєрів. Друк паперових пакетів, картонної упаковки, папок А4 А2, виготовлення календарів. Друк книжок - мягка та тверда обкладинка (7БЦ від 500 екземплярів). Друкарння надає послуги дизайнера, розробка коструктивів упаковки та паперових пакетів. Офсетний та цифровий друк на папері, картоні. Ротаційний друк журналів, каталогів та рекламних буклетів, листівок. Надрукуємо медичні інструкції , мікрофальцовка медичних инструкцій. Виготовлення блокнотів на пружині, бланки А6, А5, А4 з нумерацією. Доставка
1-30 31-54
Ваш профіль
Гість


Група:
Гості
Час:20:35

Логін: Гість
ID: 0
Ти на сайті: -й день
Профіль
Список користувачів
Редагувати інформацію
Відправити ОП
Читати ОП ()


Наші партнери
 • Створити власний сайт
 • Світ розваг
 • Кращі сайти Рунета
 • Кулінарні рецепти
 • Дошка об'яв
 • Дошка оголошень
 • Дошка оголошень
 • Морепродукти для кухні
 • Web-магазин антиквару
 • 111. Hе уподобляйся птице, голодающей из страха перед пугалом.
  Дошка оголошень © 2009-2024